Vizitë nga nxënësit e shkollës fillore “Jonus Emre

Nxënësit e shkollës fillore “Jonus Emre” të fshatit Lisiçan dhe komunës së Pllasnicës vizituan bibliotekën “Koço Racin” Kërçovë

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *