Koncert festiv për nder të mërgimëtarëve

Më datë 26.12.2019 Qendra e kulturës “Koço Racin” Kërçovë organizojë koncert festiv për nder të mërgimtarëve sëbashku me këngëtarët kërçovarë Qëndrim Lutfiu, Uran Dervishi, Blerim Lutfiu, Salije Bajrami dhe ambasadorin e melosit të këngës kërçovare Dervish Dervishi.

Gjithashtu mysafir nderi kishim aktorin e madhë shqipëtar Çun Lajçi ku me interpretimin e tij kënaqi shpirtrat e kërçovarëve dhe u mirëprit me një ngrohtësi të madhe.

Foto album:

https://www.facebook.com/989652581213912/posts/1330661947112972/

Video live:

https://fb.watch/a4e_0n5yly/

https://fb.watch/a4eZqb6FHu/

https://fb.watch/a4eYVMMyUe/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *