Panairi i librit 2019

Në qytetin e Kërçovës për tre ditë me radhë nga e premtja deri të dielën Akropoli i Ri në bashkëpunim me Qendrën tonë të Kulturës dhe me përkrahje të Komunës së Kërçovës realizoi panairin e librit me këto pjesëmarrës:

 • Niku
 • Feniks
 • Fan Noli
 • Nobel
 • Logos-A
 • Zenit
 • Fondacioni ASR
 • NUN
 • Furkan ISM
 • Kultura Mk
 • Akropoli i Ri

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *