Ekspozitë “365 fotografi të selektuara” nga Nenad Pivko

Më datë 15 tetor të vitit 2020  me fillim në ora 19:00 në foaen e Qendrës së kulturës “Koço Racin” u mbajte ekspozita e fotografive “365 fotografi të selektuara” nga Nenad Pivko.

Ekspozita u mbajtë sipas protokolleve të Ministrisë së kulturës të dhëna nga komisioni i shëndetësisë për mbrojte nga COVID-19. Mbajtja e maskës dhe distancës fizike ishin të obligueshme.

Photo album:

https://www.facebook.com/303390253916124/posts/677539036501242/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *