Koncert i muzikës klasike

Në kuadër të festivalit Meridians, me mbështetjen e Ministrisë së kulturës në Qendrën e kulturës “Koço Racin” Kërçovë u mbajt koncert nga shoqata Artal.

Koncertin e realizuan artistët:
Jetmir Mehmedi – kitarë,
Shkëlzen Pajaziti – violinë
Shkëlzen Baftiari – piano.
Koncerti u realizua në ambient të hapur për shkak të situatës me Covid-19, duke respektuar masat dhe protokollin.

Video live:

https://fb.watch/a4dDCwElWd/

https://fb.watch/a4dHyTSaOt/

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *