Natë Poetike ”Në Mundsh”

U realizua nata poetike në Qendrën e Kulturës ku murrën pjesë këto aktorë:

 • Adem Karaga
 • Drita Kaba Karaga
 • Yarije Jonuzi Çeliku
 • Merita Limani Mustafa
 • Hamdi Rashiti
 • Rrahim Ramadani
 • Afërdita Nuhiji
 • Erjona Ahmeti
 • Arben Rasimi
 • Muzika : Jetmir Mehmedi dhe Sara Sinani
 • Kurator: Qëndrim Rijani

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *