Shfaqje për fëmijë “Рeshkatari dhe Peshku i Artë”

Kjo shfaqje është bërë për publikun më të bukur – fëmijët.

Shfaqja “Peshkatari dhe Peshku i Artë” tregon për dëshirën për të qenë ndryshe, duke u mësuar në të njëjtën kohë për lakminë dhe bindjen, për të nxjerrë në pah mendimet e mira të personazheve kryesorë të shfaqjes.

Baba dimri dhe ekipi i tij janë këtu për të kontribuar në momentin solemn, kushtuar gëzimit që sjellin festat e Vitit të Ri dhe Krishtlindjeve. Shfaqja është përshtatur për fëmijët / nxënësit nga shkolla fillore deri në klasën e pestë.

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *