Кинопроекција на филмот “Beyond reality”

Кинопроекција на филмот „Beyond reality“ во Центар за култура “Кочо Рацин”

Содржина:

Талентиран коцкар составува тим од луѓе со натприродни моќи како би освоил голема добивка во казино. Но работите се компликуваат, кога ќе наидат на многу силен мистичен ривал.

Траење на филмот: 117 Минути
Земја / година: RUS/2018
Жанр: Биографски, Драма, Комедија
Глумци: Антонио Бандерас, Милош Биковиќ, Lyubov Aksyonova, Alessandra Starr Ward, Evgeniy Stychkin
Режија: Aleksandr Boguslavskiy, Francesco Cinquemani
Возрасна Категорија: (16+)

You may also like...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *