Предновогодишен концерт на млади таленти при ОСУ “Мирко Милески“

Во Центарот за култура „Кочо Рацин“ на 25-ти Декември се одржи предновогодишен концерт на млади таленти при ОСУ „Мирко Милески“

You may also like...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *